In memoriam Ronald Jansen

Ronald Jansen, lid van ons team van de vrijdagavond voorjaarscompetitie, is in de nacht van zaterdag 31 oktober 2020 op 59 jarige leeftijd overleden.
Hieronder het – in memoriam- van zijn teamleden .


Wat een verdrietig nieuws! Zaterdagmiddag bereikte ons het ongelofelijke bericht dat Ronald niet meer in ons midden is.
Ronald is ooit door zijn tennis- en motorvrienden overgehaald om ook te gaan tennissen.
Een aantal jaren geleden zijn wij als nieuw team op de vrijdagavond voorjaarscompetitie gestart. Toen waren er nog geen lotingen en waren we superblij dat we met zo’n gezellig team mochten aantreden voor ETV. Ronald kon toen gelukkig ook tijd vrij maken om te gaan tennissen, naast zijn drukke baan als werkgever. De vrijdagavonden werden altijd laat. De derde helft was zeker zo gezellig! Hij behoorde ook tot de groep die het licht van ons clubhuis met regelmaat uit mocht doen… (met excuses aan Harriet – het kwam door ons).

Na het eerste jaar, vonden wij, dat wij als team uniform gekleed moesten gaan. Ronald begreep de hint, en vrij snel daarna kregen we een prachtig sponsorshirt,broekje en later ook een sportjack van zijn bedrijf Dirksen Opleidingen uit Elst
Omdat ook de helft van ons team meedeed aan de zomeravond competitie, werden ook zij voorzien van de juiste kleding! Zo waren we een mooi PR-team voor zijn bedrijf. Ook voor ETV heeft Ronald altijd klaar gestaan, hij sponsorde o.a. de geluidsinstallatie van het park.
Ronald was rustig, super vriendelijk, belangstellend, bereidwillig en een fijne tennispartner.

Wij zullen Ronald missen, en hij zal altijd in ons hart blijven.

Wij willen Harriet, hun beide kinderen en andere familieleden heel veel sterkte toewensen met dit grote verlies.

Het is triest om zo’n jong iemand, die nog volop in het leven stond, te moeten missen.

De crematie zal donderdag 5 november in kleine kring plaatsvinden.

Team vrijdagavond Voorjaar- en Zomeravond competitie,
Huub, George, Sandra, Josepha, Karin, Gerwin, Marc, Teus en Hana