Teams, indelingen en uitslagen van de Najaarscompetitie 2018. Samenstelling zondagteams!

De indeling is terug te vinden op  mijnknltb.toernooi.nl. Het is te adviseren hierop een login aan te maken zodat je makkelijk je favoriete teams kan vinden.

Zoek je een invaller? Hier vind je een overzicht van de invalregels

Het invoeren van de uitslagen gaat ook via mijnknltb.toernooi.nl. Hier vind je de handleiding

Je kan ook prima via je eigen telefoon de uitslagen invoeren!

Klik hier voor inbrengen uitslagen Najaarscompetitie

Klik hier voor de Groene competitie

Hieronder staan per speldag de teams die in de najaarscompetitie spelen

Algemeen

Kies de speeldag om je favoriete team te vinden.

Klik op TEAM BEKIJKEN om naar de gegevens van het team te gaan.

Vrijdag
Afdeling Team Captain
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 9 DE HELSTER 1 Frederike Brinkman TEAM BEKIJKEN 
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 27 DE HELSTER 2 Laura van der Velde TEAM BEKIJKEN 
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 22 DE HELSTER 3 Isabelle van Zadelhof TEAM BEKIJKEN 
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 24 DE HELSTER 4 Anne Tap TEAM BEKIJKEN 
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 64 DE HELSTER 1 Hanna Nobels TEAM BEKIJKEN 
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 72 DE HELSTER 2 Jacobine Kersten TEAM BEKIJKEN 
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 67 DE HELSTER 3 Karin van Lith TEAM BEKIJKEN 
Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6 DE HELSTER 1 Helma Winkelhorst TEAM BEKIJKEN 
Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 28 DE HELSTER 2 Sandra Smeets TEAM BEKIJKEN 
Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 18 DE HELSTER 3 Wilma Hoekstra TEAM BEKIJKEN 
Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 36 DE HELSTER 4 Babette van de Wiel TEAM BEKIJKEN 
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 8 DE HELSTER 1 Lenie Reijnders TEAM BEKIJKEN 
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42 DE HELSTER 2 Monique Steures TEAM BEKIJKEN 
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 40 DE HELSTER 3 Desiree Kessels Sijben TEAM BEKIJKEN 
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 64 DE HELSTER 4 Maurice van den Akker TEAM BEKIJKEN 
Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 18 DE HELSTER 1 Vincent van Rooijen TEAM BEKIJKEN 
Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 13 DE HELSTER 2 Peter Duckers TEAM BEKIJKEN 
Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 15 DE HELSTER 3 Ronny Vloet TEAM BEKIJKEN 
Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 16 DE HELSTER 4 Quirin Poorts TEAM BEKIJKEN 
Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 20 DE HELSTER 1 Jos Sampers TEAM BEKIJKEN 
Zaterdag
Afdeling Team Captain
Dames 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 3 DE HELSTER 1 Melanie Hill TEAM BEKIJKEN 
Gemengd 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 29 DE HELSTER 1 Peter van Rossem TEAM BEKIJKEN 
Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 8 DE HELSTER 1 Gerwin Derksen TEAM BEKIJKEN 
Zondag
Afdeling Team Captain
Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 17 DE HELSTER 1 TEAM BEKIJKEN 
Gemengd Zondag – 2e klasse – Afdeling 9 DE HELSTER 1 TEAM BEKIJKEN 
Gemengd Zondag – 2e klasse – Afdeling 6 DE HELSTER 2 TEAM BEKIJKEN 
Gemengd Zondag – 3e klasse – Afdeling 7 DE HELSTER 3 TEAM BEKIJKEN 
Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 31 DE HELSTER 1 TEAM BEKIJKEN 
Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 29 DE HELSTER 2 TEAM BEKIJKEN 
Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32 DE HELSTER 3 TEAM BEKIJKEN 
Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 63 DE HELSTER 4 TEAM BEKIJKEN 
Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 10 DE HELSTER 1 TEAM BEKIJKEN 
Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 19 DE HELSTER 1 TEAM BEKIJKEN 

Groene competitie

Afdeling Team Captain
Groen – Groen 1 – Afdeling 63 DE HELSTER 1 TEAM BEKIJKEN 
Groen – Groen 2 – Afdeling 82 DE HELSTER 2 TEAM BEKIJKEN 
Groen – Groen 2 – Afdeling 75 DE HELSTER 3 TEAM BEKIJKEN 
Zondagteams

Senioren

GEMENGD 1 GEMENGD 3
2e klasse afd 9 3e klasse afd 7
Maaike Bekker Noor Zwartscholten
Renske Cruijssen Kim Boekhoven
Daan van Miltenburg Laura Troostwijk
Jard Blokzijl Sam Peters
Tim Bekker (res) Chiel Pieters
Sam Hoying (res) Harmen Verhoeven
Bart Gieling (res) C: Chiel Pieters
C: Marc Blokzijl
GEMENGD 2
2e klasse afd 6
Britte Cruijssen
Anouk van Sluijs
Risto Eerkens
Olivier van de Lindeloof
C: Risto Eerkens

Jeugd Geel

T/M 17 JAAR T/M 14 JAAR
Gemengd 1 t/m 17jr Jongens 1 t/m 14 jr
3e klasse afd 17 2e klasse afd 31
Sara Mulders Taake Schermer
Sander de Groot Lars Dullaert
Tomas Willemsen Sjoerd Willemsen
Kaylee Cornelissen Rein Kessels
Elano van der Kaa Maikel Wijnholds
C: Kitty Mulders C: Desiree Kessels
Jongens 1 t/m 17jr Jongens 2 t/m 14 jr
2e klasse afd 10 2e klasse afd 29
Pepijn Hartgring Tijn van Wijk
Floris Emmer Jurgen Poorts
Siebe Poorts Mees Garritsen
Jasper Kadijk Mick Willemsen
Kees Onstein Sem Frentz
Lucas van der Weiden C: Marleon Kras
C: Frederike Kadijk
Jongens 3 t/m 14 jr
Meisjes 1 t/m 17 jr 2e klasse afd 32
3e klasse afd 19 Lars de Vries
Lika Nellestein Julius Snijders
Laura Kolenbrander Sjuul van Leersum
Lynn Lesmeister Okke de Kruijff
Fleuranne Hubers Jasper Sanders
Mawatha Kanteh C: Iris Calon
C: Patrick Lesmeister
Jongens 4 t/m 14 jr
2e klasse afd 63
Jules Tiemessen
Finn Martens
Jens Broeren
Pepijn de Groot
reserve: Fabian Mekkelholt
C: Maartje Broeren

Jeugd Groen

GROEN 1 GROEN 2 GROEN 2
HELSTER 1 afd 63 HELSTER 2 afd 82 HELSTER 3 afd 75
Dante Kneefel Lars Herms Sarah Meande
Roos Dullaert Bender Bosgoed Lise Wijnen
Meike Willemsen Kian van Schaik Laura van der Wal
Fleur Klein Mentink Max Veenstra Lucas van Nassau
Jayren Dwarkasing Lucas Wijnen Jelle van der Kooij
Niels vd Kamp C: Hedwig Sanders Susan Post
C: Margot Dullaert C: Rudi Post