Padelambassadeurs zijn er klaar voor !!

Afgelopen Zaterdag zijn Frank Dibbets en Jeroen Peters onze padel trainers (Padelstars) met een groep enthousiaste ETV Leden de baan op gegaan om kennis te maken met padel. Dit heeft er toe geleid dat we een enthousiaste groep ambassadeurs hebben.

Wat betekent dit?

  • Padelambassadeurs zijn leden  van onze club die, eenmalig, één uurtje met jou en drie andere leden (of niet leden) de baan op gaat om je de basis van padel uit te leggen.
  • Door middel van trainingsoefeningen maak je kennis met padel.
  • De ambassadeur heeft de beschikking over ballen en rackets.
  • Geke Pals, de coördinator van de ambassadeurs, deelt deze kennismaking in. Geke is bereikbaar via padel@etvdehelster.nl
  • We starten met deze kennismaking op de zaterdag van 9.00-12.00 uur.
  • Als je gebruik wilt maken van dit aanbod meld je je aan via onderstaand formulier
  • Daarna kun je (indien je lid  bent van ETV De Helster) zelf een padelbaan afhangen via onze clubapp.
  • Daarnaast is het vanaf 1 maart mogelijk tijdens de openingsuren van de bar padelrackets en ballen te lenen. Dus ook zonder ambassadeur kun je padel proberen. Dit is mogelijk tot 1 september van dit jaar. Voor het lenen vragen we wel een borg en je gegevens. Ook niet-leden mogen lenen maar slecht één keer.
  • Hier nog de padelspelregels

Ik wil kennismaken met Padel

 

Anti SPAM veld