Adres paviljoen ETV de Helster:
Schubertstraat 5
6661 AW ELST
Telefoon: 0481-373944
E-mail secretariaat: secretariaat@etvdehelster.nl
Gebruik uitsluitend voor opmerkingen over de site het Reactieformulier
Voor overige vragen/opmerkingen kunt U een van onderstaande emailadressen gebruiken.

Emailadressen Vereniging:

Voorzitter voorzitter@etvdehelster.nl
Penningmeester penningmeester@etvdehelster.nl
Secretaris secretariaat@etvdehelster.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@etvdehelster.nl
Vertrouwenscontactpersoon VCP@etvdehelster.nl
Redactie Balans redactie@etvdehelster.nl
Competitieleider vcl@etvdehelster.nl
Technische commissie tc@etvdehelster.nl
Recreatiesportcommissie rsc@etvdehelster.nl
Sponsorcommissie sponsorcie@etvdehelster.nl
55+ commissie 55plus@etvdehelster.nl
Jeugdcommissie jeugd@etvdehelster.nl
Functionaris tenniskids tenniskids@etvdehelster.nl
Trainingen/Lessen training@etvdehelster.nl
Elster Open toernooi elsteropen@etvdehelster.nl
Open Jeugdtoernooi jeugdtoernooi@etvdehelster.nl
Clubkampioenschappen clubkamp@etvdehelster.nl
Barbeheer bar@etvdehelster.nl
Webmaster webmaster@etvdehelster.nl
Facebook facebook@etvdehelster.nl
Lief en Leed potje liefenleed@etvdehelster.nl

Openingstijden:

Het tennispark is elke dag  geopend.
De banen zijn bespeelbaar van 8:30 tot 22:30 uur.
Het zijn kunstgrasbanen die het gehele jaar bespeelbaar zijn. Alleen bij sneeuwval zijn de banen niet open.
Wanneer het paviljoen geopend is of wanneer er trainers op het park aanwezig zijn, dan is het park voor iedereen toegankelijk. Daarbuiten is toegang alleen mogelijk met een geldige ledenpas. Daarmee kan de looppoort geopend worden.

Het paviljoen is geopend van:

  • 09:00 tot 12:00 en 19:30 tot 23:30 (op werkdagen)
  • 14:00 tot 15:00  (op maandagmiddag)
  • 14:00 tot 16:00  (op woensdagmiddag)
  • In het weekeinde uitsluitend tijdens activiteiten.
Tijdens de competitie gelden de volgende sluitingstijden
  • Woensdagavond en vrijdagavond uiterlijk 01:00
  • Zaterdagavond uiterlijk 23:00
Route:
U kunt het tennispark het gemakkelijkst bereiken vanaf de A325 via de Aamsestraat/Rijksweg Noord/Griegstraat of via Aamsestraat/Korte Dorpsstraat/Grote Molenstraat.
Vanaf de A50 via de N837 en de Grote Molenstraat.